KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice
Miele je firma s dlouholetou tradicí, která vyrábí kvalitní a životnímu prostředí šetrné spotřebiče.
Nabízí pračky, myčky, sušičky, vysavače, ledničky a další.


Miele & Cie. KG je německý výrobce domácích spotřebičů se sídlem ve městě Gütersloh. Společnost Miele byla založena 1. července 1899 v malém vestfálském městě Herzebrock. Zakladateli se stali společníci Carl Miele (1869 – 1938) a Reinhard Zinkann (1864 – 1939). Výroba byla zahájena společně s 11 spolupracovníky v budově bývalého mlýna. Prvním výrobkem byly odstředivky mléka, ke kterým v roce 1900 přibyly máselnice. Na základě technické konstrukce odstředivky mléka byla ještě téhož roku vyvinuta první pračka Miele. (Miele na Wikipedii)

 

Společnost se soustředí na výrobu domácích spotřebičů do kuchyně, k péči o prádlo a podlahové krytiny, a také přístrojů k použití v profesionálních provozovnách nebo lékařských zařízeních („Miele Professional“). Strategická vize říká, že se chceme stát na všech relevantních trzích nejvíce ceněnou značkou v oboru.

Svým zákazníkům nabízí Miele výrobky, které jsou měřítkem v oblasti dlouhé životnosti, výkonu, komfortu obsluhy, energetické účinnosti, designu a služeb. To odpovídá našemu heslu „vždy lepší“, které vytiskli na své první produkty již zakladatelé, pánové Carl Miele (vlevo) a Reinhard Zinkann, a které dodnes charakterizuje společnost Miele.

Společnost se soustředí na vlastní značku Miele a její průběžné umístění v prémiovém segmentu trhu. Miele je synonymem myšlení a jednání s výhledem na budoucnost, kontinuity hodnot a cílů, partnerského chování vůči zákazníkům a dodavatelům a firemní kultury orientované na spolupracovníky.