KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice

Stolní fotbal – láska k fotbalu nás neopouští

Není žádným tajemstvím, že stolní fotbal nese název kicker, a po mnoho let se těší značné oblibě. Tato úžasná a ohromně populární hra je vhodná pro všechny věkové kategorie. Proto, pokud chcete koupit herní stůl, ale nevíte jakou z možných variant upřednostnit, bude tento článek pro vás návodem. Ještě předtím, než začnete vybírat model, musíte se rozhodnout, kde a s kým chcete stolní fotbal si zahrát. V současné době existuje na trhu poměrně velké množství různých verzí této skvělé hry - od kompaktních verzí až po obří stoly. Inzerát typu ´Prodám stolní fotbálek pro domácí použití´zní jednoduše. Je třeba vzít v úvahu velikost dostupného prostoru a s ohledem na způsob hry. V prodeji jsou miniaturní desktop modely – tzv. dětský stolní fotbal a další, které jsou těžší a mají skládací nohy.

Vybíráme stolní fotbálky

Pro komerční účely, doporučujeme stoly velké a masivní. S očekáváním, že kicker se bude hrát hodně a často, takže celá konstrukce a materiál musí být ten nejspolehlivější a nejkvalitnější. Některé stolní fotbálky určené do restaurace jsou vybaveny na mince. Při nákupu jakéhokoliv stolu, je třeba dávat pozor na následující body. Za prvé se jedná o materiál pláště a hrací plochy. Samozřejmě, v závislosti na typu materiálu se budou lišit podle ceny. Ty nejspolehlivější stoly pro stolní fotbal jsou vyrobeny z překližky nebo MDF desek. Povrch pole musí být rovný, hladký, bez viditelných vad - někdy je vyroben z leštěného skla. Zvláštní pozornost by měla být věnována i tyčím a tlumičům, které chrání ruce u prudkých pohybů s tyčí.

Stolní fotbal za super ceny – t-zbozi.cz

Je velmi důležité, aby všechny díly u stolního fotbalu byly vyrobeny z odolného materiálu, odolného proti opotřebení, aby vydržela hra po dlouhou dobu. Důležitý detail - rukojeť. U velkých stolů pro stolní fotbal je rukojeť vyrobena z pryže – neklouže tak v rukou během intenzivní hry, ale jsou povoleny i jiné materiály, jako jsou plasty nebo dřevo. Nakupujte tam, kde to žije – t-zbozi.cz! Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma.