KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice

Šatní skříně krášlí ložnice

Pokud jste se rozhodli pro vestavěné skříně do ložnice, nemusíte sahat po tradičním řešení a kupovat si obří ložnicové skříně. Pokud to dispozice ložnice dovoluje, dejte přednost vlastnímu šatníku. Optimální je umístění mezi dvěma příčkami, podél kterých se umístí korpusy dvou šatních skříní. A pak je jen na vás, jestli tento rafinovaný šatník necháte otevřený, nebo zatoužíte po posuvných dveřích. Takto jednoduše si i vy můžete splnit svůj sen o vlastním šatníku, který se stane vaším malým královstvím.

Šokující výběr šatních skříní s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Šatní skříně! Designéři vám vytvoří 3D návrh

Objednat narychlo první šatní skříň, která se vám zalíbí v obchodě, se nedoporučuje. S jakýmkoliv řešením úložných prostor ve formě vestavěných skříní či šatníků se raději obraťte na odborníky. Designéři vám velmi rádi vytvoří kompletní 3D návrh, a pokud bude splňovat vaše představy, nic nebrání tomu, aby vestavěná šatní skříň krášlila i váš domov. Po vlastním šatníku touží leckterá hospodyňka. Navíc přehledné uspořádaní věcí ocení každý člen rodiny. Díky velké šatní skříni nebudete už potřebovat žádné jiné skříně, neboť jde o velkokapacitní prostor. Inspirace pro vás na nábytek-dnes.cz!

Šatní skříně – stačí jedna volná stěna

Vlastní vestavěný šatník může být realitou v každé domácnosti. Na vybudování šatní skříně vám stačí volná stěna. Vestavěné šatníky jsou efektivní řešení odkládacích prostorů, které dokážou část ložnice či jiné místnosti přetvořit na obrovskou alternativu skříně. A co je nejpodstatnější, že na vybudování šatní skříně nepotřebujete provádět žádné stavební úpravy. Postačí jen jedna volná stěna, případně dvě stěny se společným rohem, které se stanou podkladem pro systém šatníku na míru. Další informace o šatních skříních hledejte na portálu IDnábytek.cz. Vlastní šatník může být realitou!