KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice

Pro pohodu a relax - párty stany a automatické zavlažování

Sníh, hory, lyžování – neodmítáme, ale když už zima trvá velmi dlouho, tak smutníme po letních akcích. Sedět ve stínu na zahradě - úžasný relax po náročném pracovním dnu. A pokud si pořídíte párty stan, nemusíte řešit ani počasí. Nejen v privátu lze tyto výrobky skvěle využít. Někteří firemní pracovníci pořádají pracovní schůzky ve venkovním prostředí, aby na pohodovou vlnu naladili své obchodní partnery. Preferujete kvalitu? Tak si párty stany objednejte ZDE.

 

Párty stany - stylové zastřešení

Párty stany lze využít i v chladném období, pokud si je vybavíte podlahou, topením, zahradním nábytkem, osvětlením a dalšími praktickými věcmi. Komfort moderní lidé vyžadují i ve své zahradě, která se pomalu a jistě proměňuje v obývací pokoj. Zahradní párty stany si oblíbili rybáři, zahrádkáři, chovatelé psů, holubů a jiného zvířectva. Všichni, kdo rádi pobývají na čerstvém vzduchu.

Zajímavé info o novém stylu bydlení!

 

Do každé domácnosti praktické párty stany

Dnes máme k dispozici tolik technických vymožeností a věcí, o kterých se nám dříve ani nesnilo. A nejde jen o mobilní telefony, notebooky, internet, chytré hodinky apod. Příkladně zahradní párty stan si mohl pořídit málokdo. I v půjčovnách jste za ně vyhodili spoustu peněz. Nyní je vše jiné, staly se praktické stany běžnou součásti našich domovů. Trh nabízí ohromné množství tvarů, velikostí a barev.

 

Pohoda s automatickým zavlažovacím systémem

Dnes lidé milují pohodu, kterou jim zajišťují různá zařízení. K těm poslední dobou bezesporu patří i automatický závlahový systém. Ten je tvořen promyšlenou soustavou vodních trysek, které jsou vysunovací. Při zavlažování vyjedou nad povrch trávníku, postříkají správné místo a opět zajedou do země. Tím je vyřešeno, že se nepletou při sekání zahrady. Vše funguje naprosto automaticky a dokonce, i když jste na dovolené. Už nikdy nemusí vypadat váš trávník jako Sahara!