KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice

Na přepravu cenných předmětů se specializují stěhovací společnosti

Pokud vlastníte sbírku cenných obrazů, hodnotné umělecké dílo, vzácnou sochu nebo netradiční starožitnosti, rádi byste je někam přepravili, ale máte strach, že se poškodí při přepravě, určitě neváhejte a oslovte se svými požadavky společnost Stěhování Brno. S ní se nebudete muset obávat jakéhokoli poškození při jejich přemísťování do galerie, na výstavu, do muzea, popřípadě také k novému majiteli při jejich prodeji. Přeprava takto cenných předmětů je pokaždé riskantní. Může se stát některá z neočekávaných událostí a i když přepravce postupuje sebeopatrněji, je lepší mít všechna rizika pod kontrolou.

Pojištění přepravy je pro ně samozřejmostí

Proto má společnost Stěhování Brno uzavřeno pojištění pro případ poškození při přepravě. Narazit může na bezohledného řidiče, který zaviní nehodu stěhovacího vozu a neštěstí je tu. Při stěhování velmi hodnotných uměleckých děl, obrazů, soch a dalších vzácných předmětů je možné sjednat jednorázové připojištění na mnohem vyšší hodnotu. V týmu pracovníků společnosti Stěhování Brno pracují jen samí profesionálové, kteří mají se stěhováním velmi cenných předmětů bohaté zkušenosti. Proto je nemůže překvapit žádná situace a i když jsou všechny přepravy náležitě pojištěné, ještě se nestalo, že by stěhovací vůz havaroval a předměty se výrazně poškodily. I díky kvalitnímu zabalení před započetím přepravy se žádný z předmětů nepoškodí a terénní nerovnosti, popřípadě špatný povrch silnice, nemají žádný vliv.

Kvalitní obalový materiál a na míru zhotovené dřevěné přepravky zamezí poškození předmětů při přepravě. Navíc jsou stěhovací automobily vybaveny polstrováním, tudíž je přeprava o to bezpečnější, než při převozu běžným nákladním nebo dodávkovým vozem. Společnost stěhování Brno nabízí rovněž výhodné cenové podmínky při stěhování Brno – Praha a Praha – Brno. A to díky tomu, že se stala obchodním partnerem společnosti Stěhování Praha. Ta nabízí na trhu v Praze mnohem nižší ceny, než její konkurenti, proto se vyplatí stěhovat cenné předměty i na tak velkou vzdálenost. Její stěhovací vozy jsou vždy vytížené, proto se náklady na přepravu rovnoměrně rozloží. Cestu jedním směrem financujete vy při přepravě vašich cenností a cestu zpět zase jiný klient při přepravě jeho předmětů. Proto dokáže i pražská stěhovací společnost hravě konkurovat ostatním společnostem.