KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice

Moderní matrace a rošty

Výběr matrace se může zdát velmi jednoduchý, ale pokud matrace není kvalitní, může způsobit celou řadu bolestí hlavy, krku a zad. Existuje několik základních bodů, kterými by se měl řídit každý, kdo si chce pořídit novou matraci, z důvodu bolestí zmíněných partií. Mezi důvody určitě patří správný výběr prostředí, ve kterém bude umístěna, čímž jsou myšleny větrané prostory pro eliminaci plísní. Dále třeba materiál postele, ideální je bukové nebo smrkové dřevo. Nedílnou součástí správného výběru jsou rošty, které mají také své pravidla. Dbát by se mělo také na hmotnost zákazníka, na využití matrace nebo tuhost matrace. Především by ale matrace měla vyhovovat zákazníkovi, měla by mu padnout do oka tak, jak to cítí.

Pokud jste si už ale vybrali matrace, mezi které patří např. latexové matrace, které velmi příjemné, poskytují vyšší komfort, přizpůsobí se Vašim zádům, tak je třeba doplnit matraci o kvalitní rošty. Ty tvoří základ pro kvalitní postel a osvěžující spánek. Právě kvalitní rošty s rychlým dodáním a dopravou zdarma nabízí firma Modernispani.cz. Rošty jsou k dodání v různých velikostech, aby ladily s matrací a celkovou kostrou postele. Pro snadnější manipulaci s vrchním dílem roštu jsou k dispozici motorové polohovací rošty.

Moderní spaní nabízí komplexní služby ze zdravého spánku a vybavení ložnic. V širokém sortimentu zakoupíte matrace pro děti, dospělé, seniory nebo studenty. Zároveň i ortopedické, zdravotní nebo partnerské.

Příslušenství k postelím je nezbytné, proto v internetovém e-shopu zakoupíte péřové přikrývky a polštáře, letní přikrývky, středně a vysoké hřejivé přikrývky, vyvařovací přikrývky nebo tradiční polštáře i pro děti. K výběru je i celá řada kvalitně zpracovaných roštů různých typů.