KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice

Matrace všeho druhu

Internetový e-shop MP Zdravý spánek se zabývá zdravým spaním již celou řadu let. Firma úspěšně provozuje e-shop a v Litomyšli maloobchodní prodejnu, kde nabízí veškerý sortiment týkající se zdravého spánku a vybavení ložnic. V širokém sortimentu naleznou zákazníci kvalitní matrace, postele, rošty, prostěradla a povlečení, přikrývky a polštáře a různý nábytek do pokojů. V sortimentu se tak nacházejí ty nejmodernější výrobky, které jsou aktuálně na trhu.

Jak již bylo zmíněno, tak se v e-shopu dá zakoupit matrace nejrůznějších materiálů. Vybírat lze z latexové matrace, matrace Herbapur, matrace z líné pleny, přírodní, ručně šité, sendvičové, BIO nebo matrace pružinové. K postelím patří neodmyslitelně rošty, kterých je k dispozici celá a vybere si opravdu každý. Rošty nabízí motorové, pevné nebo polohovací. Samozřejmostí je nabídka přikrývek a polštářů. Pro různé období se zde vyskytují různé přikrývky a polštáře. V nabídce jsou letní přikrývky, péřové přikrývky, středně hřejivé přikrývky, vyvařovací přikrývky a polštáře, tradiční polštáře a totéž pro děti.

Nejdůležitější ale pro kvalitní spánek je kvalitní matrace. Vybírat můžete z matrací pro děti, dospělé, seniory, studenty, ale i matrace zdravotní, ortopedické nebo partnerské. V nabídce jsou i matrace v akci.

Velmi oblíbená je matrace z paměťové pěny. Její výhodou je především struktura, která reaguje na teplotu těla a tlak, který je na ni vyvíjen. Díky tomu lze tvrdit, že pěnová matrace je vhodná jako ortopedický doplněk ložnice. Vytváří pocit, který lze přirovnat ke spánku v oblacích, který tak reaguje na teplotu těla tlak, jež je na ní vyvíjen. Pyšní se tedy perfektními vlastnostmi a je nabízena v nejrůznějších variantách a složeních a velikostech.