KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice

Krycí plachta na bazén pro všechny rozměry a velikosti

Krycí plachty na bazén jsou dominantou našemu portfoliu produktů a kompletně je přizpůsobujeme klientovi na míru. V praktickém ohledu tyto plachty zvyšují vysokou mírou komfort užívání bazénu a volba parametrů je čistě na klientovi. Nejdi přitom jen o samotné rozměry plachty, nýbrž i široké doplňkové příslušenství jako odtoková síta, napínací gumy, kotvící čepy a další součástky.


Proti nečistotám i pádům zvířat i rodiny

Jabor, pro s.r.o. vyrábí krycí plachty na bazén, které jsou velmi praktické v každém ohledu. Nejen, že brání dostání se nečistot rovnou do bazénu, ale díky své pevnosti také zabrání pádům dětí nebo vašich domácích zvířat přímo do prostoru bazénu.

Zátěž a životnost na prvním místě

Portfolio naší nabídky je opravdu široké a klientům dovoluje výběr krycí plachty na bazén ve vysoké variabilitě jak velikostí, tak i požadovaných barev i tvarů. Výrobním materiálem je výhradně vysokopevnostní PVC německé produkce, jehož gramáž je 500 až 650 g/m2. Síla materiálu i preciznost zpracování plachty jsou pak zárukou toho, že klientům přináší plachta jak vysokou užitnou hodnotu, tak dlouhou životnost při správném použití. Ta se průměrně pohybuje od 10ti do 15ti let podle výběru konkrétního materiálu.

Provedení v TOP kvalitě

Tato plachta na bazén má povrchové lakování, což výrazně usnadňuje její údržbu. Vždy je opatřena sítem pro snadný odtok vody, jednotlivé gumy disponují úchyty pro zajišťovací koliky. Použitý materiál má vynikající pevnost a je možné jej zatížit až do váhy70 kg/1m2.

Plachta je vyrobena zcela podle zadání a parametrů našeho zákazníka. Její cena začíná na 400 Kč za 1m2.

Jednoduchá obsluha a pevné spoje

Díky zmíněným vlastnostem zvládne obsluhu a manipulaci s TOP krycí plachtou na bazén opravdu každý. Spojování samotného materiálu je prováděno technologií vysokofrekvenčního svařování. To zaručuje dokonalou odolnost výsledku vůči vodě a navíc dodává plachtě perfektní estetický vzhled bez rušivých prvků. Tím se tato krycí plachta na bazén stává jak funkčním nástrojem, tak i reprezentativním prvkem zahrady.

EKONOMIK a BASIC

Dalšími typy krycí plachty na bazén jsou pak EKONOMIK a BASIC. Oba již nemají jednotlivé kotvící gumy, ale pouze jednu obvodovou. Oba tyto typy nejsou již na rozdíl od modelu TOP vybaveny odtokovým sítem, Basic nemá ani povrchové lakování a jeho tvar zůstává u obdélníku podle zadaných rozměrů.

Mají stejnou možnou zátěž (50 kg na 1m2), liší se ovšem cenou. Ekonomik startuje na 350 Kč za 1m2, Basic na 250 Kč za 1m2. Basic varianta je určena zákazníkům hledajícím adekvátní kvalitu za přijatelnou cenu.

Máte zájem?

Kontaktujte nás na +420 732 193 430 nebo zavoláme my Vám. Případně napište na mail obchod@jabor.cz.