KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice

Kašny a fontány - gejzír pohody a štěstí

Kašny mohou být velké nebo jen tvořit džbán nebo pohár, demonstrující nejen dynamiku vody, ale umožňuje zdůraznit i materiál schránky. Misky pro tento typ fontány se může měnit jak ve formě tak materiálu. Mohou být pokryty glazurou, zdobené reliéfy. Průzračná voda proudící kolem nich, nabízí zcela nový dekorativní efekt. Podobný efekt může vytvářet nejen gejzír klasické fontány, ale i fontána ve formě "tulipánu" nebo "zvonku". Při výběru materiálu a barvy mísy, můžete zdůraznit a upozornit na stylistické prvky ve své zahradě. Například za mísou, pokrytou zelenou glazurou dejte do pozadí zelené propletené rostliny. Hladkost materiálu a odraz vody pomůže vytvořit idylickou kompozici postavenou na nuancích. Nebo se pokuste vytvořit jasný akcent pomocí výrazně pomalovaného džbánu.

Fontány navozují pocit klidu a nesmírné radosti

Plánuje nákup fontány? Trh nabízí různé tvary a formy. Kašny a fontány v jakémkoliv provedení budou vypadat dobře na pozadí zdi, plotu, nebo keřů. V případě, že zdobící prvky budou uspořádány do kruhu, nebo do jiného tvaru, vždy budou vytvářet působivou kompozici, na kterou bude nádherný pohled nejen zdola, ale i shora, například - z terasy nebo okna. A pak už stačí jen vytvořit mělké vlnky a efekt bude dokonalý. Velmi nápaditá je kombinace vody a ohně. Nainstalovat krb vedle rybníku nebo fontány – díváte se na hru a vzájemné působení těchto různých prvků. Tekoucí vody v tomto případě bude více.

Klasické dekorační fontány – t-zbozi.cz

Velký výběr kašen a fontán se nalézá v internetovém obchodě t-zbozi.cz, který je ošperkován už zlatým certifikátem Heuréka, ověřeno zákazníky. Budete mile překvapeni jak velkou nabídkou zboží (párty stany, zahradní nábytek, sportovní potřeby, stolní fotbálek, bazény, grily, krby, skleníky, podlahové krytiny, bytové dekorace, dřevěné výrobky, dětské houpačky atd.) tak i rozumnými cenami včetně rychlé dodávky zboží – do dvou pracovních dnů.