KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice

Konzultace, 3D návrh interiéru, realizace - jak to u nás probíhá?

Určitě Vás zajímá, jak u nás probíhá celý proces od úvodní konzultace až po samotnou realizaci a montáž nábytku. Níže se Vám snažíme v krátkosti nastínit, co na Vás čeká, rozhodete-li se pro naše služby.

Krycí plachta na bazén pro všechny rozměry a velikosti

Krycí plachty na bazén jsou dominantou našemu portfoliu produktů a kompletně je přizpůsobujeme klientovi na míru. V praktickém ohledu tyto plachty zvyšují vysokou mírou komfort užívání bazénu a volba parametrů je čistě na klientovi.

Pro pohodu a relax - párty stany a automatické zavlažování

Sníh, hory, lyžování – neodmítáme, ale když už zima trvá velmi dlouho, tak smutníme po letních akcích. Sedět ve stínu na zahradě - úžasný relax po náročném pracovním dnu. A pokud si pořídíte párty stan, nemusíte řešit ani počasí.

Lustr ze sedmdesátých let už není v módě, dopřejte svým místnostem dnešní eleganci

Podívejte se nejprve na výšku stropu a pak si rozmyslete, jak to vlastně bude ladit se zbytkem interiéru – výběr správného lustru je totiž tak trochu kumšt. Nejde ani tak o to, že použijete úsporné žárovky a ušetříte pár tisíc ročně za elektřinu, a to bez ztráty kytičky za kvalitu osvětlení celé místnosti.

Prodej rodinných domů ve Zlíně

Výstavbou a prodejem rodinných domků a bytů ve zlínském kraji se již několik let zabývá společnost STAVYMA. Její snahou a cílem je naplnění představ o efektivním bydlení, které by jednak bylo blízko centra města poskytujícího veškeré zázemí potřebného k modernímu životu, a jednak poskytovalo blahodárný klid a odpočinek na zdravém vzduchu v těsné blízkosti přírody.

Zahradní nábytek - který materiál je nejlepší?

Vybíráte venkovní nábytek na Vaši terasu, balkon, nebo zahradu, ale neustále se nemůžete rozhodnout, jaký typ a materiál vybrat? Všechny mají svá specifikace a mohou se výrazně lišit v potřebné údržbě, případně ve vhodnosti pro určité konkrétní použití.

Kvalitní jídelní židle pro lepší pohodlí

Zasedněte k hostině jako pravý král a najezte se, co hrdlo ráčí. Nejen díky dobrému jídlu, ale především díky kvalitní jídelní židli se vám ani nebude chtít od stolu vstávat, protože vaše kosti si stále budou hovět jako v peřince.

Výroba razítek Praha: s razítky od starověku k dnešku

Že při obchodním styku nestačí pouhá ústní dohoda, na to přišli již staří Římané. Jelikož byli národem zdatným v obchodu, nečinilo jim problém navzájem se podvádět. Přítrž tomu učinilo zavedení písemných smluv, které bylo nutné podepisovat – osobní signatura měla obě strany v dohodě jasně identifikovat a případně sloužit jako důkaz.

Kuchyňský dvojdřez nebo dřez s odkapem - výhody a nevýhody

Nejste si jisti výběrem a nechcete šlápnout vedle? Potom se podívejte na naše srovnání a na celkový výčet jak výhod, tak i konkrétních nevýhod. Zjistíte, zda se vám bude hodit dřez s odkapem, nebo raději dvoudřez.

Na přepravu cenných předmětů se specializují stěhovací společnosti

Pokud vlastníte sbírku cenných obrazů, hodnotné umělecké dílo, vzácnou sochu nebo netradiční starožitnosti, rádi byste je někam přepravili, ale máte strach, že se poškodí při přepravě, určitě neváhejte a oslovte se svými požadavky společnost Stěhování Brno.

Moderní matrace a rošty

Výběr matrace se může zdát velmi jednoduchý, ale pokud matrace není kvalitní, může způsobit celou řadu bolestí hlavy, krku a zad. Existuje několik základních bodů, kterými by se měl řídit každý, kdo si chce pořídit novou matraci, z důvodu bolestí zmíněných partií.

Matrace všeho druhu

Internetový e-shop MP Zdravý spánek se zabývá zdravým spaním již celou řadu let. Firma úspěšně provozuje e-shop a v Litomyšli maloobchodní prodejnu, kde nabízí veškerý sortiment týkající se zdravého spánku a vybavení ložnic.

Obývací stěny - chystáte nákup? Využijte této nabídky!

Chystáte se na nákup nové obývací stěny, neboť máte doma robustní a nudný nábytek po rodičích? Ano, to chce změnu a to i v případě, pokud vlastníte chalupu nebo chatu. Pěkný nábytek si můžete pořídit i za pár tisícovek.

Kašny a fontány - gejzír pohody a štěstí

Kašny mohou být velké nebo jen tvořit džbán nebo pohár, demonstrující nejen dynamiku vody, ale umožňuje zdůraznit i materiál schránky. Misky pro tento typ fontány se může měnit jak ve formě tak materiálu.

Šatní skříně krášlí ložnice

Pokud jste se rozhodli pro vestavěné skříně do ložnice, nemusíte sahat po tradičním řešení a kupovat si obří ložnicové skříně. Pokud to dispozice ložnice dovoluje, dejte přednost vlastnímu šatníku. Optimální je umístění mezi dvěma příčkami, podél kterých se umístí korpusy dvou šatních skříní.

Oáza klidu se zahradní fontánou

Pokud si chcete odpočinout od městského života a ruchu, nejlepší volbou je zahrada a do ní instalovat fontánu. V současné době se běžně zahradní kašny prodávají v kamenných a internetových obchodech, stejně tak každá budova supermarketu nabízí všechny díly k sestavení vlastní fontány.

Stolní fotbal – láska k fotbalu nás neopouští

Není žádným tajemstvím, že stolní fotbal nese název kicker, a po mnoho let se těší značné oblibě. Tato úžasná a ohromně populární hra je vhodná pro všechny věkové kategorie. Proto, pokud chcete koupit herní stůl, ale nevíte jakou z možných variant upřednostnit, bude tento článek pro vás návodem.

Rekonstrukce a opravy bytů, nová bytová jádra v Brně

Alfavertical s.r.o., stavební, resp. společnost zabývající se kompletními rekonstrukcemi i modernizací bytů včetně změn dispozic. Dlouhodobě se specializují na řezání nosných a nenosných panelů, a to i se zajištěním souvisejících inženýrských služeb.

Stolní fotbal – nejpopulárnější hra na světě

Stolní fotbal - také známý jako kicker, je ohromně populární v celém světě téměř století. Tuto hru s vášní hrají děti i dospělí. Během hry panuje vzrušená atmosféra a to jak mezi hráči, tak i mezi fanoušky.

Obývací stěny

V současné době lidé preferují obývací stěny v jednoduchém stylu, které působí odlehčeným dojmem a jsou jednoduše udržovatelné. Kdo bude dnes vystavovat porcelán a jiné tretky? Důležité je nějak esteticky uskladnit elektroniku.

Šatní skříně v mnoha provedeních

Šatní skříně patří mezi žádané produkty. S prostorem bojujeme především v malých bytech, a proto nás šatní skříně zajímají, neboť se v nich nalézá důmyslný systém úložných prostorů. Pokud vás atypické prostory nutí si nechat vyrobit skříň na míru, tak si sami obsah korpusu vestavěné skříně můžete navrhnout.

Vánoční osvětlení vytváří jedinečnou atmosféru

Vánoční osvětlení vytváří kouzelnou vánoční atmosféru. Ovšem, pokud se necháte unést cenou a koupíte si vánoční osvětlení u pochybných prodejců, za příjemné prožití svátků vánočních vám ručit nemůžeme.

Kvalitní párty stany lze používat celoročně

Moderní a kvalitní párty stany lze používat po celý rok. V horkých dnech vás zahřeje slunce a v zimním období topení, můžete si ve stanu nechat udělat podlahu a pochopitelně nesmí chybět osvětlení.

Rekonstrukce bytového jádra a výřezy panelů Brno

Stavební firma Alfavertical, s.r.o. zajišťuje drobné stavební úpravy, jakými jsou například rekonstrukce bytového jádra Brno, celkové rekonstrukce bytu nebo také výřezy panelů Brno, při kterých je kladen důraz na vysokou kvalitu a profesionalitu.

Dřevěné podlahy v koupelně

Zatímco v obývacích pokojích a ložnicích se s masivními dřevěnými podlahami setkáte poměrně často, v místnostech s větší vlhkostí, jako je například koupelna, zpravidla dostává přednost keramická dlažba.

Vytápění domu či bytu kotlem na tuhá paliva

Určitě i vy jste si někdy položili otázku, jak nejlevněji a nejefektivněji vytopit dům, byt či chatu. Nespokojenost s cenou za energie a nedůvěra k dálkovému vytápění je většinou důvod, proč se majitelé svým domácností rozhodují o vytápění na tuhá paliva.

Komu nejvíce záleží na vzhledu povlečení, přeci dětem!

Každá maminka i tatínek zná, jak děti dokáží večer smlouvat, když mají jít spinkat. Zpříjemněte jim každodenní večer, tím že jim ložní povlečení s dětskou tématikou, jako je například oblíbená postavička nebo hrdina Vašeho dítěte.

Obyčejné nože nebo nože Solingen

Pokud chcete dobře a kvalitně uvařit ve Vaší kuchyni potřebujete mít kvalitní kuchyňské potřeby, bez kterých se neobejde ani ten nejlepší Master shef, pro kterého jsou hlavním náčiním především ty nejlepší kuchyňské nože.

Dřez z tectonitu Franke Sirius Tectonite

Tento tectonitový dřez Franke je vyroben z Tectonitu, který se zakládá na křemenu nejvyšší kvality. Pro zvýšení elasticity a odolnosti vůči mechanickým poškozením, tento materiáln byl zesílem vysokokvalitními polyestery.

Správná volba kuchyňského dřezu

Pořízení dřezu do kuchyně je vždy poměrně zdlouhavý proces, který závisí na parametrech kuchyně a budoucího umístění. Kuchyňské dřezy Franke nabízejí nepřeběrné množství forem a druhů, mohou být oválné, kulaté, hranaté, trojúhelníkové, ve tvaru diamantu apod.

Topenář Plzeň

Chystáte se na rekonstrukci koupelny či celého bytu? Nebo stavíte nový dům a budete potřebovat udělat kompletní rozvody vodovodního, odpadního a kanalizačního potrubí? Firma Karásek a syn vám poskytne plný servis.

Vrata a brány Plzeň

Hledáte firmu, která by se jednoduše postarala o montáž garážových vrat nebo rovnou celé brány? Hledáte někoho spolehlivého, který svojí práci odvede kvalitně? Našli jste správně! Naše společnost se pohybuje na trhu již 20 let.

Výstavba domů Plzeň

Zvažujete, zda si nepostavíte rodinný domek? Nebo vlastníte velký pozemek, na kterém byste rádi postavili několik domů? Představu máte, ale nejste úplně z oboru, a tak byste si rádi nechali poradit? Chcete vše řešit pouze s jednou osobou? Není nic snazšího, než se obrátit na MB Stavby, pro něž je prioritou výstavba domů Plzeň.

Výroba knihovny - nábytek na míru

Kvalitu odvedené práce si potvrdilo již velké množství spokojených zákazníků ve všech oborech našich poskytovaných služeb. Plzeň je naším domovem, takže zde máme i silné pole působnosti. Naše zakázkové truhlářství nabízí kompletní služby výroby nábytku na zakázku.

Trochu jiné sezení

Hledáte moderní řešení pro chvíle odpočinku? Podívejte se na stránky www.sedaci-vaky-a-pytle.cz, kde najdete nejrůznější druhy posezení. Díky jejich speciální náplni z polystyrenových kuliček se perfektně přizpůsobí tvaru a poloze Vašeho těla.

Prodej nemovitostí

Chystáte se prodat dům, byt či pozemek? My Vám s tím rádi pomůžeme. Naše společnost A-reality je členem Realitní komory České republiky, která zaručuje profesionální a ověřené služby. Nevíte, jak postupovat, co je k prodeji potřeba? Nabízíme Vám, že se o vše postaráme za Vás.

Když bytový textil, tak jedině Forinteriery!

Náš internetový obchod Forinteriery Vám přináší široký sortiment bytového textilu! Najdete u nás kvalitní nabídku bytového textilu a doplňků za skvělé ceny! Obrovskou výhodou je, že se nemusíte harcovat po obchodech, ale můžete nakupovat rovnou z pohodlí Vašeho domova! Zboží Vám dodáme v co nejkratší možné době.

Dosluhuje Vám stará sedací souprava?

Stará sedací souprava pomalu dosluhuje a její nemoderní koncept je pro vás výzvou ke změně. Rovněž textilní křesla už nejsou zcela v pořádku a stala se spíše pelíškem pro zvířecí miláčky. Nábytek Olomouc, stejně tak ale také nábytek Zlín, vystavuje ve svých studiích nábytek předních tuzemských i světových výrobců a značek, od kterých je přímo dováží.

Vyměňte staré okenní parapety za nové

S rekonstrukcí domu by se mělo myslet i na parapet. Je to leckdy dost opomíjená součást, na kterou lidem nezbyly peníze. Parapety jsou ovšem potřebnou investicí, která venku dokáže zabránit zatékání a zevnitř udělat spoustu parády.

Vybíráme nábytek do obývacího pokoje

Obývací pokoj patří mezi místnosti, které hrají v jakémkoli interiéru jednu z hlavních rolí. Není se čemu divit, jelikož právě tady tráví přímo majitelé nemovitosti největší porci volného času.

Jak uspořádat interiér zimní zahrady

Krásná zimní zahrada je místem, kam se budete velmi rádi vracet a které vám bude přinášet spousty radosti. Pokud se i vy rozhodujete, že si tuto fakticky další místnost vašeho domu pořídíte, měli byste se soustředit na to, aby byla pečlivě uspořádána takovým způsobem, že se v jejím interiéru budete velmi rychle orientovat a zařídíte si tam všechno, co potřebujete.

Chcete si pořídit do nově zrekonstruovaného bytu nové tapety?

Tapetování dříve patřilo k velmi oblíbeným úpravám stěn interiérů a i v dnešní době stále nachází hojné uplatnění. Dnešní trh má tu výhodu, že nabízí nepřeberné množství tapet. Můžete vybírat mezi materiály, barvami i vzory, takže snad každý vždy dokáže najít to pravé pro stěny svého pokoje.

Čisté koberce i kvůli alergikům

Čištění koberců je nutné přikládat zvýšenou pozornost především v případech, kdy sdílíte společnou domácnost s alergiky či astmatiky a také pokud máte doma nějakého domácího mazlíčka. Alergici jsou většinou citliví na zvýšenou koncentraci prachu a i řada dalších nečistot, které se usazují v kobercích, jim může činit potíže.

Dokonalá čistota skleněných ploch

Máte-li nově vymalovaný interiér bytu, pečlivě ošetřenou podlahovou krytinu a důkladně vysáté koberce i veškeré čalounění, pak Vám k dokonalé čistotě bydlení chybí už jen poslední krok, kterým je důkladné umytí Vašich oken.

Elegantní a kvalitní dřevěné garnýže

Sehnat v dnešní době kvalitní a ověřené dřevěné garnýže může být veliký problém. Západní trhy jsou zaplavovány nekvalitními výrobky z Asie, bohužel se tomuto trendu nevyhnuly potřeby pro vybavení domu.

Interiér jazykové školy

Každá místnost, ať už je to kamcelář, školní třída nebo komerční prostor by měla dodržovat pravidla uspořádání prostoru. Prostor pracovní místnosti byměl být uspořádaný tak, aby plně vyhovovl potřebám, které jsou na něj kladeny.

Interiér kanceláře

Rozmístění a ergonomické uspořádání kancelářského nábtyku v kanceláři je velice důležité z několika důvodů: při správném rozmístění kancelářského nábytku se zvyšuje efektivita práce – hlavně díky ušetřenému času (nevhodně umístěné skříně, kancelářské židle apod.

Interiér kancelárie - rozmiestnenie kancelárskeho nábytku

Rozmiestnenie a ergonomické usporiadanie kancelárskeho nábtyku v kancelárii je veľmi dôležité. Pri správnom rozmiestnení kancelárskeho nábytku sa zvyšuje efektivita práce - hlavne vďaka ušetřenému času (nevhodne umiestnené skrine, kancelárske stoličky a pod.

Na rekonstrukce s profesionálním projektem

Hledáte-li specializovanou firmu, která se ujme rekonstrukce Vašeho bytu, domu nebo třeba celé administrativní budovy, pak si udělejte přehled o poskytovatelích takových služeb a dohodněte se s profesionální firmou na spolupráci, díky které dosáhnete vysněné podoby Vašich interiérů.

Pro stěhování vašich věcí si vyberte jen tu nejlepší stěhovací společnost

Práce stěhovacích společností je založena především na jejich pracovnících. Bez nich by úspěch neměly a mohly by se tak řadit mezi velké množství těch průměrných, které na trhu také existují. Ale aby mohly poskytovat špičkové služby, potřebují tým pracovníků, kteří se dokážou sladit do stejného tempa, dokážou odhadnout svoje možnosti, mají dobré prostorové vnímání, aby mohli dokonale stěhování naplánovat a také podle množství věcí přistavit správný stěhovací vůz.

Hodinového manžela si často objednávají ženy, které jsou na péči o domácnost samy

Ženy jsou křehká stvoření a měly by být mužskými protějšky obletovány a hýčkány. Některé ale to štěstí nemají a žijí samy ve vlastním nebo pronajatém bytě, někdy i se svými ratolestmi, když se rozejdou s partnerem, který pro ně nebyl ten pravý.