KONTAKT


+420 777 216 655 • info@sarganek.cz
Obránců míru 2146 • 753 01 Hranice

Konzultace, 3D návrh interiéru, realizace - jak to u nás probíhá?

Určitě Vás zajímá, jak u nás probíhá celý proces od úvodní konzultace až po samotnou realizaci a montáž nábytku. Níže se Vám snažíme v krátkosti nastínit, co na Vás čeká, rozhodete-li se pro naše služby.

Krycí plachta na bazén pro všechny rozměry a velikosti

Krycí plachty na bazén jsou dominantou našemu portfoliu produktů a kompletně je přizpůsobujeme klientovi na míru. V praktickém ohledu tyto plachty zvyšují vysokou mírou komfort užívání bazénu a volba parametrů je čistě na klientovi.

Pro pohodu a relax - párty stany a automatické zavlažování

Sníh, hory, lyžování – neodmítáme, ale když už zima trvá velmi dlouho, tak smutníme po letních akcích. Sedět ve stínu na zahradě - úžasný relax po náročném pracovním dnu. A pokud si pořídíte párty stan, nemusíte řešit ani počasí.

Lustr ze sedmdesátých let už není v módě, dopřejte svým místnostem dnešní eleganci

Podívejte se nejprve na výšku stropu a pak si rozmyslete, jak to vlastně bude ladit se zbytkem interiéru – výběr správného lustru je totiž tak trochu kumšt. Nejde ani tak o to, že použijete úsporné žárovky a ušetříte pár tisíc ročně za elektřinu, a to bez ztráty kytičky za kvalitu osvětlení celé místnosti.

Prodej rodinných domů ve Zlíně

Výstavbou a prodejem rodinných domků a bytů ve zlínském kraji se již několik let zabývá společnost STAVYMA. Její snahou a cílem je naplnění představ o efektivním bydlení, které by jednak bylo blízko centra města poskytujícího veškeré zázemí potřebného k modernímu životu, a jednak poskytovalo blahodárný klid a odpočinek na zdravém vzduchu v těsné blízkosti přírody.

Zahradní nábytek - který materiál je nejlepší?

Vybíráte venkovní nábytek na Vaši terasu, balkon, nebo zahradu, ale neustále se nemůžete rozhodnout, jaký typ a materiál vybrat? Všechny mají svá specifikace a mohou se výrazně lišit v potřebné údržbě, případně ve vhodnosti pro určité konkrétní použití.

Kvalitní jídelní židle pro lepší pohodlí

Zasedněte k hostině jako pravý král a najezte se, co hrdlo ráčí. Nejen díky dobrému jídlu, ale především díky kvalitní jídelní židli se vám ani nebude chtít od stolu vstávat, protože vaše kosti si stále budou hovět jako v peřince.

Výroba razítek Praha: s razítky od starověku k dnešku

Že při obchodním styku nestačí pouhá ústní dohoda, na to přišli již staří Římané. Jelikož byli národem zdatným v obchodu, nečinilo jim problém navzájem se podvádět. Přítrž tomu učinilo zavedení písemných smluv, které bylo nutné podepisovat – osobní signatura měla obě strany v dohodě jasně identifikovat a případně sloužit jako důkaz.

Kuchyňský dvojdřez nebo dřez s odkapem - výhody a nevýhody

Nejste si jisti výběrem a nechcete šlápnout vedle? Potom se podívejte na naše srovnání a na celkový výčet jak výhod, tak i konkrétních nevýhod. Zjistíte, zda se vám bude hodit dřez s odkapem, nebo raději dvoudřez.

Na přepravu cenných předmětů se specializují stěhovací společnosti

Pokud vlastníte sbírku cenných obrazů, hodnotné umělecké dílo, vzácnou sochu nebo netradiční starožitnosti, rádi byste je někam přepravili, ale máte strach, že se poškodí při přepravě, určitě neváhejte a oslovte se svými požadavky společnost Stěhování Brno.

Moderní matrace a rošty

Výběr matrace se může zdát velmi jednoduchý, ale pokud matrace není kvalitní, může způsobit celou řadu bolestí hlavy, krku a zad. Existuje několik základních bodů, kterými by se měl řídit každý, kdo si chce pořídit novou matraci, z důvodu bolestí zmíněných partií.

Matrace všeho druhu

Internetový e-shop MP Zdravý spánek se zabývá zdravým spaním již celou řadu let. Firma úspěšně provozuje e-shop a v Litomyšli maloobchodní prodejnu, kde nabízí veškerý sortiment týkající se zdravého spánku a vybavení ložnic.

Obývací stěny - chystáte nákup? Využijte této nabídky!

Chystáte se na nákup nové obývací stěny, neboť máte doma robustní a nudný nábytek po rodičích? Ano, to chce změnu a to i v případě, pokud vlastníte chalupu nebo chatu. Pěkný nábytek si můžete pořídit i za pár tisícovek.

Kašny a fontány - gejzír pohody a štěstí

Kašny mohou být velké nebo jen tvořit džbán nebo pohár, demonstrující nejen dynamiku vody, ale umožňuje zdůraznit i materiál schránky. Misky pro tento typ fontány se může měnit jak ve formě tak materiálu.
Zobrazit vše